O firmie

Nasz sklep:

Przed przyjazdem zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Nasi konsultanci sprawdzą i potwierdzą dostępność oraz skierują Państwa do jednego z naszych punktuów sprzedaży.

 

O nas:

Firma Pitosz powstała w 2007r. Zajmujemy się sprzedażą narzędzi oraz elektronarzędzi. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wytężonej pracy, naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i firmy. Nasze działania oparte są przede wszystkim na zapewnieniu klientom szerokiego wyboru sprzętu, fachowego doradztwa oraz serwisu gwarancyjnego. Dokładamy wszelkich starań by nasza współpraca z klientami dawała obustronną satysfakcje. Stawiamy na pierwszym miejscu klienta i dokładamy wszelkich starać by sprostać jego wymaganiom. Udaje się nam to dzięki współpracy z wiodącymi producentami oraz naszemu profesjonalnemu podejściu.

 

Zakupy u nas najlepiej określają trzy słowa: szybko, tanio i bezpiecznie!

Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś ze spółpracy z nami był zawsze w pełni zadowolony. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi!

 

Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

Pitosz Piotr Adamczyk
05-805 Otrębusy
ul. Pszczelińska 102

Nazwa banku: ING
Numer konta: 88 1050 1025 1000 0092 3121 7390
Tytuł przelewu: "ID zamówienia, nazwisko osoby zamawiającej"
(proszę o kopiowanie tytułu oraz uzupełnienie odpowiednimi danymi)

 
Nota prawna:
Wszelkie prawa autorskie do materiałów (zdjęć, opisów, logotypów) zamieszczonych na stronach sklepu są zastrzeżone przez ich prawnych właścicieli, użyto ich wyłącznie w celach informacyjnych. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz używanie w/w materiałów bez pisemnej zgodny jest zabronione.


Firma Pitosz powstała w 2007r. Zajmujemy się sprzedażą narzędzi oraz elektronarzędzi. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz wytężonej pracy, naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni ja i firmy. Nasze działania oparte są przede wszystkim na zapewnieniu klientom szerokiego wyboru sprzętu, fachowego doradztwa oraz serwisu gwarancyjnego. Dokładamy wszelkich starań by nasza współpraca z klientami dawała obustronną satysfakcje. Stawiam na pierwszym miejscu klienta i dokładamy wszelkich starać by sprostać jego wymaganiom. Wdaje się nam to dzięki współpracy z wiodącymi producentami oraz naszemu profesjonalnemu podejściu.